Blog

Układanie paneli podłogowych - Barlinek

Jak wybrać dobre panele podłogowe?

Panele na podłogę to rozwiązanie, na które stawia coraz więcej użytkowników. Są estetyczne, proste w czyszczeniu oraz bardzo zróżnicowane pod względem kolorystyki, materiału, klasy ścieralności czy wreszcie kosztów zakupu. Należy jednak pamiętać, że to właśnie prawidłowy dobór paneli stanowi tu prawdziwy klucz do sukcesu. Oto, co warto zatem wiedzieć na ten temat.

Czytaj dalej
Wybór odpowiednich drzwi do domu i mieszkania

Co warto wiedzieć przed zakupem drzwi zewnętrznych?

Drzwi zewnętrzne to jeden z elementów domu czy mieszkania, który zauważa się w pierwszej kolejności. Mają charakter reprezentacyjny, warto poszukać takiego modelu, który będzie nie tylko funkcjonalny, lecz także reprezentacyjny. Dobór stolarki drzwiowej nie należy jednak do szczególnie prostych - sprawdź jak wybrać odpowiednie drzwi wejściowe.

Czytaj dalej
Wybór odpowiednich rolet na drzwi balkonowe w mieszkaniu

Jaka roleta na drzwi balkonowe jest najlepsza?

Drzwi balkonowe tak jak okna wymagają zabezpieczenia przed słońcem. Jest wiele możliwości ich zasłonienia. Montaż odpowiedniej rolety pomoże zmniejszyć straty ciepła zimą, obniżyć temperaturę w upalne dni oraz ogranicza widoczność pomieszczenia z zewnątrz - sprawdź jak wybrać najlepszą roletę na drzwi balkonowe.

Czytaj dalej
TOP